הריון חברתי – חלק 2

יוצאות דופן במקרים נוספים חוש השמיעה מתחדד גם כן ואף קרו מיקרים כי נשים כבדות שמיעה שהסתובבו עם מכשירי שמיעה מיוחדים, בתקופת ההיריון כבר לא היו זקוקים למכשירים עצמם, משום שיכלו לשמוע את הסביבה במידה ברורה.

האישה בהריון מהווה חלק ניכר מחיי היומיום של כולם. יש לכבד אותה ולדאוג לה כמה שיותר, בכל רובדי החיים. אם זה בחברה, בציבור, ברחוב, בבתי הקפה או בכל מקום בה עשויה האישה להסתובב, יש לדאוג לביטחונה ולשמור עליה. אומנם חלקן כבר לא זקוקות לעוד מכשירי שמיעה, אך הן חוות קשיים רבים אחרים, שללא עזרתם הנדיבה של האנשים הסובבים אותם, יהפכו לבלתי נסבלים ואף לבלתי אפשריים לחלוטין. יש לדאוג לספק לאישה את רוב דרישותיה, כי אישה בהריון בעלת סף עצבים נמוך, עשויה לרגוז מאוד בקלות ובכך לסכן את התינוק שגדל אצלה בבטן.

אומנם האישה עשויה לסבול מאוד בתקופת ההריון, אך המתנה שמקבלים בסוף התהליך הארוך, בהחלט שווה את המאמץ. כאשר תינוק חדש מגיע לעולם, אנו מתמודדים עם היצירה הכי מופלאה שלנו ולנשים יש הרבה פעמים שעון ביולוגי פנימי הגורם להן לרצות להיכנס להריון וללדת ילדים, בצורה בלתי מודעת לחלוטין. כמובן שלחברה ולערכים שלה יש מקום גדול ברצונות האלו, אך כמובן גם דרישות פיזיות רבות, משום שאישה לאחר גיל מסוים כבר לא יכולה להיכנס להריון וללדת דור המשך למין האנושי.

, http://www.eshandlehava.co.il/Default.asp?sType=0&PageId=53298

Comments are closed.